Kontakt

Propagace husitských akcí (přednášky, rekonstrukce bitev, oslavy)

Jsme připraveni na stránkách husitstvi.cz zdarma (případně za volňásky) reklamovat Vaší akci, pokud je spjatá s husitstvím. Od Vás budeme potřebovat popis ve smyslu – co je to za akci, kdy se uskuteční, v kolik hodin a kde (co nejpřesněji). Připojte rovněž kontakt na pořadatele, včetně webové stránky. Zasílat můžete také propagační plakáty, ideálně ve dvou velikostech – s max. šířkou 600 px a 160 px (na boční panel). Informace zasílejte na e-mail jrmotycka(zavináč)seznam.cz.

Zajímavosti

Vyšla nová kniha, objevil se nový web s husitskou tématikou, zaznamenali jste něco zajímavého co souvisí s husitstvím? Zašlete nám informaci na e-mail jrmotycka(zavináč)seznam.cz a my ji rádi zveřejníme v novinkách.

Fotografie, články, doplnění materiálů (zejména hesel v sekci rejstříky)

Uvítáme od Vás jakýkoliv příspěvek, který nám umožní zkvalitnit obsah stránek husitstvi.cz. V případě fotografií prosíme o maximálně přesný popis místa a historické souvislosti s husitstvím. Pokud je autorem popisu třetí strana (informační tabule, reklamní leták, citace z knihy), prosíme o uvedení zdroje (názorný příklad uvádíme sipka zde). Zdroje (literaturu), ze kterých bylo čerpáno, prosím uvádějte také u článků i dalších materiálů. Informace prosím zasílejte na e-mail jrmotycka(zavináč)seznam.cz. Rádi bychom upozornili, že zasláním textového či obrazového materiálu souhlasíte s jejich volným použitím na stránkách husitstvi.cz, přičemž poskytnutý materiál se stává spoluvlastnictvím serveru husitstvi.cz (označování fotografií). Uvedení autora u jeho příspěvku je samozřejmostí. Autor je současně zodpovědným za obsah zaslaného materiálu. Děkujeme za součinnost.

Další témata

Otázky spojené např. se sponzoringem, zájmem o komerční reklamu, požadavkem účasti v mezinárodních projektech, rozhovory pro média apod., prosím adresujte na e-mail michal.gelbic(zavináč)seznam.cz.

Naše působení v pavučině

Součástí webu husitství.cz je rovněž sipka4 diskuzní fórum na bázi phpBB a vlastní profil na sipka4 facebooku.

Použití obrazového a textového materiálu ze stránek husitstvi.cz

Použití materiálu je dovoleno za podmínky povinného uvedení zdroje www.husitstvi.cz, včetně autora, pokud ten je u materiálu uveden.