| www.husitstvi.cz http://www.husitstvi.cz/forum/ |
|
| Společnost pro obnovu kalicha na Týnském chrámu http://www.husitstvi.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=2317 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Dáša Nová [ 13.07.2014 - 18:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Společnost pro obnovu kalicha na Týnském chrámu |
Článek je z 25. 11. 2012, Jiříkovo husitský kalich už měl dávno být zpátky! To je pořád samá ekumena a 'skutek utek'. http://www.svobodne.estranky.cz/clanky/ ... hramu.html |
|
| Autor: | Jiří Motyčka [ 14.07.2014 - 15:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Společnost pro obnovu kalicha na Týnském chrámu |
Dáša Nová píše: ... Jiříkovo husitský kalich už měl dávno být zpátky! ... http://www.svobodne.estranky.cz/clanky/ ... hramu.html Pokud by s kalichem na Týnském chrámu katolíci čirou náhodou souhlasili, neměli by to podmiňovat znovuobnovením Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|